Perabet291 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet291 Perabet Giriş Adresi Yenilendi

Yeni kayıt yaptıran üyelerine sağladığı iki aşamalı bonus kampanyası ile fark yaratan Perabet, yaptığı domain değişikliği ile çalışmalarına kesintisiz devam etmektedir. Bet markasının daha önce kullandığı alan adı BTK tarafından erişime kısıtlandı. Site yönetimi güncelleme işlemi sırasında tüm kullanıcı bilgilerini yeni adrese başarılı şekilde aktardı. Bu sayede bireyler daha evvel belirledikleri kullanıcı adı ve parola ile hesaplarına ulaşabildi. Sitede bir profiliniz yoksa sosyal medya hesapları üzerinden son giriş adresine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonunda da bu adrese ait linke yer verilmiştir.

Perabet Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

Perabet sitesinde oyunlara katılabilmek için ilk etapta hesabınıza para yatırmanız gerekir. Bunu sağlamak adına da site yönetimi size bazı depozit seçenekleri sunmaktadır. Güncel giriş adresi üzerinden kullanıcı adı ve parolanız ile ulaştığınız anda hesabım menüsü içinde tüm transfer metotlarını inceleyebilirsiniz. Burada sizler için on iki tane yatırım seçeneği sunulmuştur. Site yönetimi kullanıcılara istedikleri yolu seçme hakkı tanımaktadır.

Bakiyelerini güncellemek isteyen kullanıcılar limitlere dikkat etmelidir. Site yönetimi her yöntem için alt ve üst para yatırma limiti uygulamaktadır. Bu aralıklar dışında hiçbir şekilde bakiye yükleyemezsiniz. Para transferini aynı yöntemde yapacaksanız bankalar arasında da limit farklılığı olduğunu bilmelisiniz. Yani aynı yöntemdeki farklı kanallar üzerinde de aralıklar değişik uygulanabilir. Bu sebeple yatırım yapmadan evvel bu sayfayı bir incelemenizde yarar vardır.

Site yönetimi her detayın sizler tarafından yapılmasına özen gösterir. Bu güvenlik adına alınmış bir karardır. Bu sebeple de para yatırırken kullandığınız kart ya da hesap sizin adınızı taşımalıdır. Başkası adına olan ve kullanıcı bilgileri ile uyuşmayan bir yerden para yatırırsanız bakiyenize el konur. Kimlik kartınızda başka bir adınız da varsa kesinlikle kayıt formunda bildirmelisiniz.

Perabet para yatırma işlemlerini incelemek için ziyaretçi statüsünde girdiğinizde bilgi alamazsınız. Profilinize girmeniz şarttır. Aklınıza takılan tüm soruları günün her anı canlı destek hattına sorabilirsiniz. Ayrıca site yönetimi tüm yatırım yöntemlerini ayrıntılı olarak anlatan nasıl yapılır konulu videolar çekerek sizler için paylaşmıştır.

Perabet Yeni Giriş Adresi: Perabet291.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir