Perabet329 | Perabet Yeni Giriş Adresi

Perabet329 Perabet Üyelik

Perabet bir süre önce sosyal medya hesaplarından giriş adresini değiştirdiğini duyurdu. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından kullandığı domain belirlendiği için bu yola başvuran platform, kullanıcılarına ulaşabilmek için güncellemeye gitti. Bu işlemden sonra sistem tamamen aynı kaldı. Yani üyeler profillerine girdiklerinde bakiyeleri eskisi gibi korundu ve hesaplarına tanımlanan bir bonus kampanyası varsa hala devam ettiğini gördüler.  Ayrıca sitenin kategorileri ve içerikleri de daha önceki alan adında olduğu haliyle sunuldu.

Perabet Üyelik İşlemleri

Ülkemizdeki IP adreslerinden başvuru yapan kullanıcıları üye olarak kabul eden Perabet, sizden bazı özellikleri taşımanızı ister. Öncelikle siteye üye olabilmek için reşit olmalısınız. Platformun yetki belgesini aldığı Curacao devleti reşit olma yaşını on sekiz olarak belirlemiştir.

Bu yaşın altındaysanız başvurunuz otomatik olarak olumsuz değerlendirilir. Ancak yanlış bilgi vererek üye olabilirsiniz de. Ancak site yönetimi sizden belge istediği anda bu durum ortaya çıkarsa hesabınız hemen silinir. Siteye kayıt olabilmek için karşınıza çıkan formda sizden istenen bilgileri doldurmalısınız.

  • Perabet üyelik formunun ilk bölümünde sizlerden adınız, soyadınız, ülkeniz, şehriniz, açık adresiniz, cep telefonunuz, kimlik numaranız gibi kişisel bilgilerinizi girmeniz istenir. Bu bölümde cinsiyet dışında tüm alanlar zorunlu olarak doldurulmalıdır. Ayrıca tüm bilgiler güncel ve doğru olmalıdır.
  • Diğer bölümde ise siteye giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız istenir. Ayrıca mevcut mail adresinizle birlikte siteye girdiğinizde kullanacağınız para birimini de bildirmelisiniz.
  • Perabet kayıt formunun son aşamasında kullanıcı sözleşmesini onaylamanızı ve reşit olduğunuzu kabul etmenizi ister. Bunun için en sonraki kutucuğa tik koymanız yeterlidir.
  • Ancak bunu yapmadan önce kullanıcı sözleşmesini okumanızda yarar var. Bahis sitesinin uygulamaları hakkında en doğru bilgiyi buradan edinebilir ve haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Kayıt formunu tamamladıktan sonra mail kutunuzu kontrol etmeniz gerekir. Site yönetimi buraya otomatik bir ileti gönderir. Sizin aynı kişi olduğunuzu teyit etmek amacıyla buradaki linke tıklayarak aktivasyon sürecini tamamlamalısınız. Artık hesabınıza giriş yaparak ödeme menüsünden yatırım yapabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Perabet Yeni Giriş Adresi: Perabet329.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir